Адамчук Ярослав
Рейтинг
+20.50
Сила
38.26

Адамчук Ярослав

a-yaroslav

avatar
Цікаво мені як історику було б почитати доповіді, які там були представлені.Сподіваюсь вони не були сильно забруднені політичними проблемами сучасності.
avatar
А на місці автовокзалу зроблять ще один торговий центр, або щось у тому плані. Не вважаю доречним переносити його чи то на Гравітон чи на Галицький Шлях, місце центрального автовокзалу саме там де він є. Так, я спостерігав цей ремонт і на вулиці Лук'яна Кобилиці.
avatar
Ну так звісно є хороші, я ж не поставив клеймо геть на всіх. Але відправляють не завжди через наказ, я особисто перевірив на собі)))
avatar
насправді читаю такі речі і розумію, що для мене це не новина. Я сам маю проблеми зі здоров'ям і періодично проходжу обстежування, ну і що сказати, вони чим рік тим гірше. Старі лікарі вимагають неможливого і для них «повага до людей» хоч на роботі напевно табу. А молоді відправляють по різні довідки і постійно стараються затягнути час, бо вони сильно зайняті «робота з чаєм» Сподіваюсь, що я в своєму житті буду бачити кращих лікарів ніж в минулому. А люди вони дійсно різні, хтось може посміятись, а хтось віддасть все, щоб врятувати життя
Останній раз відредаговано
avatar
Я сам родився в Чернігові і певну частину свого життя провів там, але я вже також помітив, що кожен раз коли я туди приїжджаю, я себе почуваю незручно немов десь в геть чужому краї. Чернівці для мене стали рідним місто і ця область, людей багато тут хороших
Останній раз відредаговано